INFORMACJE

Nowe produkty

Bergson Kurtka Softshell NORDIC SS Galaxy Blue męski

Nowy produkt

Wielofunkcyjny męski softshell o wygodnym kroju. Kurtka na ramionach posiada wzór który
uniemożliwia zsuwanie się plecaka z ramion. Dodatkowo w kapturze zastosowano ściągacze oraz
daszek które mają za zadanie chronić przed deszczem i silny wiatrem.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

319,00 zł brutto

-130,00 zł

449,00 zł brutto

Opis

ProducentBergson

Więcej informacji

  • wodoodporna, oddychająca, wiatroodporna
  • docieplenie z cienkiego polaru
  • blokowany główny zamek YKK®
  • regulowany kaptur ocieplany polarem
  • antypoślizgowy wzór na ramionach, zabezpieczający przed zsuwaniem się plecaka
  • kołnierz z ochroną podbródka
  • mankiety regulowane na rzepy
  • boki z elastycznego materiału
  • dwie kieszenie zewnętrzne na suwaki
  • wydłużone uchwyty suwaków
  • kieszeń wewnętrzna na suwak
  • odblaskowe loga

Odzież męska

RozmiarXSSMLXLXXLXXXL
Wzrost (cm)164-168168-172172-176176-180180-184184-188188-192
Obwód Klatki Piersiowej (cm)88-9292-9696-100100-104104-110110-116116-122
Obwód Pasa (cm)77-8080-8484-8888-9292-9898-107107-114
Obwód Bioder (cm)94-9898-102102-106106-110110-116116-122122-128
Długość rękawa (cm)78-8279-8381-8582-8684-8886-9088-92
Wewnętrzna Długość Nogawki Spodni (cm)74-7875-7977-8180-8482-8683-8784-88
Obwód Głowy (cm)56565757585960

Opinie

Napisz opinię

Bergson Kurtka Softshell NORDIC SS Galaxy Blue męski

Bergson Kurtka Softshell NORDIC SS Galaxy Blue męski

Wielofunkcyjny męski softshell o wygodnym kroju. Kurtka na ramionach posiada wzór który
uniemożliwia zsuwanie się plecaka z ramion. Dodatkowo w kapturze zastosowano ściągacze oraz
daszek które mają za zadanie chronić przed deszczem i silny wiatrem.