Promocje

INFORMACJE

Nowe produkty

Bergson MEDJA 4W Softshell black spodnie trekkingowe damskie

Nowy produkt

Funkcjonalne spodnie trekkingowe dla Pań. Nie krępujące, zapewniają pewną swobodę ruchów podczas użytkowania. Świetnie się sprawdzą nie tylko do aktywności w terenie ale również do chodzenia na co dzień lub jazdy na rowerze.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

289,00 zł brutto

-60,00 zł

349,00 zł brutto

Opis

ProducentBergson
Przeznaczenietrekking, na co dzień, rower

Więcej informacji

  • Materiał zewnętrzny: wygodny, rozciągliwy, pracujący na ciele 4-WAY STRETCH
  • 2 kieszenie zewnętrzne zapinane na zamek
  • Profilowane kolana
  • Pasek w komplecie
  • Materiał: 91% Poliamid, 9% Spandex
  • szybkoschnące
  • oddychające

Odzież damska

RozmiarXS (34)S (36)M (38)L (40)XL (42)
Wzrost (cm)150-156156-162162-168168-174174-180
Obwód klatki piersiowej (cm)78-8282-8686-9090-9494-98
Obwód pasa (cm)58-6262-6666-7272-7676-80
Obwód bioder (cm)84-8888-9292-9898-102102-106
Długość rękawa (cm)72-7674-7877-8179-8381-85
Wewnętrzna długość nogawki spodni (cm)76-8078-8280-8482-8684-88
Obwód głowy (cm)5455565758

Opinie

Napisz opinię

Bergson MEDJA 4W Softshell black spodnie trekkingowe damskie

Bergson MEDJA 4W Softshell black spodnie trekkingowe damskie

Funkcjonalne spodnie trekkingowe dla Pań. Nie krępujące, zapewniają pewną swobodę ruchów podczas użytkowania. Świetnie się sprawdzą nie tylko do aktywności w terenie ale również do chodzenia na co dzień lub jazdy na rowerze.

Produkty powiązane