Promocje

INFORMACJE

Nowe produkty

Bergson SNASA 4W Sandshell szorty trekkingowe damskie

Nowy produkt

Lekkie, oddychające spodenki trekkingowe damskie. Wygodne nie krępujące ruchów szorty. Elastyczny materiał dobrze dopasowuje się do ciała. Idealne na letnie piesze wycieczki.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

229,00 zł brutto

Opis

ProducentBergson
Przeznaczenietrekking, na co dzień, rower

Więcej informacji

  • Materiał zewnętrzny: wygodny, lekki, rozciągliwy, pracujący na ciele 4-WAY STRETCH
  • Szybkoschnące
  • Kieszenie zapinane na zamek
  • Zamki SBS
  • Kieszeń boczna zapinana na zamek
  • Wydłużone uchwyty zamków
  • Ściągacze w pasie
  • Pasek w zestawie

Odzież damska

RozmiarXS (34)S (36)M (38)L (40)XL (42)
Wzrost (cm)150-156156-162162-168168-174174-180
Obwód klatki piersiowej (cm)78-8282-8686-9090-9494-98
Obwód pasa (cm)58-6262-6666-7272-7676-80
Obwód bioder (cm)84-8888-9292-9898-102102-106
Długość rękawa (cm)72-7674-7877-8179-8381-85
Wewnętrzna długość nogawki spodni (cm)76-8078-8280-8482-8684-88

Opinie

Napisz opinię

Bergson SNASA 4W Sandshell szorty trekkingowe damskie

Bergson SNASA 4W Sandshell szorty trekkingowe damskie

Lekkie, oddychające spodenki trekkingowe damskie. Wygodne nie krępujące ruchów szorty. Elastyczny materiał dobrze dopasowuje się do ciała. Idealne na letnie piesze wycieczki.