INFORMACJE

Nowe produkty

Bergson SNASA 4W Zip-off Sandshell spodnie damskie

Nowy produkt

Damskie spodnie trekkingowe z odpinaną nogawką. Świetnie dopasowujące się do ciała. Materiał 4-WAY STRETCH zapewni swobodę ruchów podczas użytkowania.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

299,00 zł brutto

Opis

ProducentBergson
Przeznaczenietrekking, na co dzień, rower

Więcej informacji

  • Materiał zewnętrzny: wygodny, lekki, rozciągliwy, pracujący na ciele 4-WAY STRETCH
  • Odpinane Nogawki
  • Szybkoschnące
  • Kieszenie zapinane na zamek
  • Zamki SBS
  • Kieszeń boczna zapinana na zamek
  • Wydłużone uchwyty zamków
  • Ściągacze w pasie
  • Pasek w zestawie

Odzież damska

RozmiarXS (34)S (36)M (38)L (40)XL (42)
Wzrost (cm)150-156156-162162-168168-174174-180
Obwód klatki piersiowej (cm)78-8282-8686-9090-9494-98
Obwód pasa (cm)58-6262-6666-7272-7676-80
Obwód bioder (cm)84-8888-9292-9898-102102-106
Długość rękawa (cm)72-7674-7877-8179-8381-85
Wewnętrzna długość nogawki spodni (cm)76-8078-8280-8482-8684-88

Opinie

Napisz opinię

Bergson SNASA 4W Zip-off Sandshell spodnie damskie

Bergson SNASA 4W Zip-off Sandshell spodnie damskie

Damskie spodnie trekkingowe z odpinaną nogawką. Świetnie dopasowujące się do ciała. Materiał 4-WAY STRETCH zapewni swobodę ruchów podczas użytkowania.