INFORMACJE

Nowe produkty

Bergson SNASA 4W Sandshell spodnie damskie trekkingowe

Nowy produkt

Damskie spodnie trekkingowe. Sprawdzone na lekkich, letnich, pieszych wędrówkach. Świetnie dopasowujące się do ciała. Materiał 4-WAY STRETCH zapewni swobodę ruchów podczas użytkowania.

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

279,00 zł brutto

Opis

ProducentBergson
Przeznaczenietrekking, na co dzień, rower

Więcej informacji

    • Materiał zewnętrzny: wygodny, lekki, rozciągliwy, pracujący na ciele 4-WAY STRETCH
    • Szybkoschnące
    • Kieszenie zapinane na zamek
    • Zamki SBS
    • Kieszeń boczna zapinana na zamek
    • Wydłużone uchwyty zamków
    • Ściągacze w pasie
    • Pasek w zestawie

Odzież damska

RozmiarXS (34)S (36)M (38)L (40)XL (42)
Wzrost (cm)150-156156-162162-168168-174174-180
Obwód klatki piersiowej (cm)78-8282-8686-9090-9494-98
Obwód pasa (cm)58-6262-6666-7272-7676-80
Obwód bioder (cm)84-8888-9292-9898-102102-106
Długość rękawa (cm)72-7674-7877-8179-8381-85
Wewnętrzna długość nogawki spodni (cm)76-8078-8280-8482-8684-88

Opinie

Napisz opinię

Bergson SNASA 4W Sandshell spodnie damskie trekkingowe

Bergson SNASA 4W Sandshell spodnie damskie trekkingowe

Damskie spodnie trekkingowe. Sprawdzone na lekkich, letnich, pieszych wędrówkach. Świetnie dopasowujące się do ciała. Materiał 4-WAY STRETCH zapewni swobodę ruchów podczas użytkowania.