Promocje

INFORMACJE

Nowe produkty

Bergson GARTLAND 4W Sandshell spodnie trekkingowe męskie

Nowy produkt

Lekkie spodnie trekkingowe dla Panów. Materiał 4-WAY STRETCH zapewni dobrą oddychalność i optymalną swobodę ruchu.

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

229,00 zł brutto

-50,00 zł

279,00 zł brutto

Opis

ProducentBergson
Przeznaczenietrekking, na co dzień, rower

Więcej informacji

  • Materiał zewnętrzny: wygodny, lekki, rozciągliwy, pracujący na ciele 4-WAY STRETCH
  • Szybkoschnące
  • Kieszenie zapinane na zamek
  • Zamki SBS
  • Kieszeń boczna zapinana na zamek
  • Dwie kieszenie tylne zapinane na zamek
  • Wydłużone uchwyty zamków
  • Ściągacze w pasie
  • Pasek w zestawie

Odzież męska

RozmiarXSSMLXLXXLXXXL
Wzrost (cm)164-168168-172172-176176-180180-184184-188188-192
Obwód Klatki Piersiowej (cm)88-9292-9696-100100-104104-110110-116116-122
Obwód Pasa (cm)77-8080-8484-8888-9292-9898-107107-114
Obwód Bioder (cm)94-9898-102102-106106-110110-116116-122122-128
Długość rękawa (cm)78-8279-8381-8582-8684-8886-9088-92
Wewnętrzna Długość Nogawki Spodni (cm)74-7875-7977-8180-8482-8683-8784-88

Opinie

Napisz opinię

Bergson GARTLAND 4W Sandshell spodnie trekkingowe męskie

Bergson GARTLAND 4W Sandshell spodnie trekkingowe męskie

Lekkie spodnie trekkingowe dla Panów. Materiał 4-WAY STRETCH zapewni dobrą oddychalność i optymalną swobodę ruchu.