INFORMACJE

Nowe produkty

Bergson ASEN 4W Softshell Black spodnie trekkingowe męskie

Nowy produkt

Funkcjonalne męskie spodnie trekkingowe. Niezawodne, zapewniają pewną swobode ruchów podczas użytkowania. Świetnie się sprawdzą nie tylko do aktywności w terenie ale również do chodzenia na co dzień lub jazdy na rowerze.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

299,00 zł brutto

Opis

ProducentBergson
Przeznaczenietrekking, na co dzień, rower

Więcej informacji

  • Materiał zewnętrzny: wygodny, rozciągliwy, pracujący na ciele softshell 4-WAY STRETCH
  • 3 kieszenie zewnętrzne zapinane na zamek z przodu, 1 na zamek z tyłu
  • Elastyczny ściągacz w pasie
  • Profilowane kolana
  • Pasek w komplecie
  • szybkoschnące
  • oddychające

Odzież męska

RozmiarXSSMLXLXXLXXXL
Wzrost (cm)164-168168-172172-176176-180180-184184-188188-192
Obwód Klatki Piersiowej (cm)88-9292-9696-100100-104104-110110-116116-122
Obwód Pasa (cm)77-8080-8484-8888-9292-9898-107107-114
Obwód Bioder (cm)94-9898-102102-106106-110110-116116-122122-128
Długość rękawa (cm)78-8279-8381-8582-8684-8886-9088-92
Wewnętrzna Długość Nogawki Spodni (cm)74-7875-7977-8180-8482-8683-8784-88
Obwód Głowy (cm)56565757585960

Opinie

Napisz opinię

Bergson ASEN 4W Softshell Black spodnie trekkingowe męskie

Bergson ASEN 4W Softshell Black spodnie trekkingowe męskie

Funkcjonalne męskie spodnie trekkingowe. Niezawodne, zapewniają pewną swobode ruchów podczas użytkowania. Świetnie się sprawdzą nie tylko do aktywności w terenie ale również do chodzenia na co dzień lub jazdy na rowerze.

Produkty powiązane